Ежедневный журнал о Латвии Freecity.lv
Человек, преуспевающий в жизни, должен иногда идти против течения.
Джон Дэвисон Рокфеллер, американский предприниматель
Latviannews
English version

Как есть и не поправиться: запеченные окорочка с овощами

Поделиться:
В условиях самоизоляции, когда мы вынуждены много времени проводить дома, трудно удержаться от соблазнов в виде разных вкусностей. Поэтому особо важно выбирать правильные продукты и соблюдать меру.

Запеченные окорочка с овощами

✅окорочок индейки без кожи и костей — 1 кг
✅хмели-сунели — 2 ч. л.
✅сванская соль — 2 ч. л.
✅копченая паприка в порошке — 2 ч. л.
✅сухой укроп — 2 ч. л.
✅оливковое масло
✅овощи, которые найдутся в доме, у меня — картофель, морковь, лук репчатый обычный и красный, чеснок, сладкий перец.

Духовку нагреваем до 200 градусов. Бедра индейки нарезаем на средние кусочки, смазываем оливковым маслом и обваливаем в специях и соли.

Помещаем кусочки индейки на противень и помещаем в горячую духовку на 18–20 минут. Овощи очищаем и нарезаем средними кусочками. Вынимаем противень из духовки, добавляем овощи, посыпаем сухим укропом и солью, сбрызгиваем оливковым маслом. Возвращаем противень в духовку и готовим 40 минут при 180 градусов.
 

Текст и фото: @hudejkaa в Инстаграме

22-05-2020
Поделиться:
Комментарии
Прежде чем оставить комментарий прочтите правила поведения на нашем сайте. Спасибо.
Комментировать
Claudia Klein 24.05.2020
Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: 4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finanšu problēmas un kurām ir nepieciešams tās risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: 4915758108767 |